Katalog
Košík 0,00 Kč
+420 770 11 05 11 Po – Pá: 8:00 – 17:00
Menu
Měna:

Silikonové náramky s potiskem loga

SILIKONOVÉ NÁRAMKY, typy, které nabízíme:

Náramky standardně vyrábíme v 2 základní velikosti:  šířka 12 mm  a obvodová délka  202 mm. (202x12x2mm). Lze však bez problémů vyrobit větší či menší obvod i šířku. 

Neváhejte se však na nás obrátit i se specifickými požadavky jako jsou - neonové barvy, multibarevné "melírované" provedení pásku, jiné šířky náramku (6 / 8 mm), popisovací náramky, UV svítící text apod.

Potisk:  Doporučujeme tučnější fonty, výraznější písmo, menší počet písmen. Při tisku na vyražený motiv doporučujeme vzít v úvahu počet barev. Při barevně náročném soutisku může dojít k nepřesnostem. 

Materiál: naše náramky vyrábíme ze 100% siliconu (hypoalergení), nepoužíváme náhrady v podobě měkčeného PVC

Termín výroby: cca 2-3 týdny, výroba v Asii 

Minimální počet: 100 ks motivu a velikosti pro náramky s potiskem, 200 ks pro náramky s ražbou

poptávky prosím směřujte na mail: darky@jirout.com

Reference silikonových náramků

Silikonové náramky patří v posledních letech mezi TOP produkty v oblasti reklamy a těší se stále velmi vysoké oblibě. Představují efektivní způsob propagace, identifikace a zároveň jsou vkusným dárkovým předmětem, který rádi darujete i naopak dostanete.

Pro některé tento náramek může představovat i víc než reklamní předmět. Nejen sportovní fanoušci si vzpomenou na cyklistu Lance Armstronga a jeho nadaci, kde se právě žluté silikonové náramky staly symbolem naděje, odvahy a trpělivosti v boji proti zákeřné nemoci. Tento malý žlutý náramek propojil miliony lidí po celém světě a ukázal tak svoji sílu, kterou jejím nošením můžete vyjádřit.

Ať už si vyberete náramek pro jakýkoliv účel, jeho personifikace Vás bude určitě bavit! Široká škála provedení, barev a velikostí zaručí, že Váš náramek bude nezaměnitelný originál.

technologie potisku

Nejoblíbenější forma brandingu je však kombinace DEBOSS RAŽBY + POTISKU, kdy vytlačený motiv potiskneme barvou.

MATERÍÁL: hypoalergení 100% silicon. Silikonové pásky lze snadno čistit vodou. POZOR na kontakt s tekutinami, které obsahují sanitátory na bázi alkoholu - mohou působit vyblednutí barvy. Také dlouhodobé vystavení sluneční záři může mít za příčinu vyblednutí barvy.

 

Neváhejte se však na nás obrátit i se specifickými požadavky jako jsou multicolor provedení, fluo barvy, double náramky apod.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace