Katalog
Košík 0,00 Kč
+420 770 11 05 11 Po – Pá: 8:00 – 17:00
Menu
Měna:

Vyberte ty nejlepší vánoční dárky - sdílejte slavnostní chvíle s vašimi zákazníky

Vánoční reklamní dárky jsou skvělým způsobem, jak sdílet slavnostní chvíle s vašimi zákazníky či zaměstnanci a poděkovat jim tak za dobře odvedenou práci či věrnost v uplynulém roce. 

NABÍDKA VÁNOČNÍCH DÁRKŮ

Firemní dárkové předměty upevňují obchodní vztahy. Jaké vybrat a proč ?

Pro tento rok se odhodlejte a řekněte si, že nebudete šetřit na reklamních dárkách a reklamních předmětech, kterými chcete obdarovat své obchodní partnery či zaměstnance, hned vám vysvětlíme proč. I když se vám může zdát, že existuje spousty jiným oblastí, do kterých byste měli nebo chcete investovat, věřte nám, že všechny tyto reklamní dárky a předměty s vaším logem, a to velké i ty drobné, hrají v byznysu mnohem větší roli než se vám na první pohled může zdát. 

  • POZITIVNĚ OVLIVŇUJÍ VNÍMÁNÍ FIRMY 
  • POSILUJÍ DŮVĚRU
  • UPEVŇUJÍ VZTAHY MEZI VÁMI A VAŠIMI OBCHODNÍMI PARTNERY ČI ZAMĚSTNANCI
  • BUDETE STÁLE NA OČÍCH
  • ZVÝŠÍTE OBRAT 

Jak je nám známé, má obdržení vhodného reklamního předmětu vliv na navázání spolupráce více než třetinovou. A jak je to možné ? Základem je psychologie, moment darování se vryje do paměti jako jakákoliv jiná pozitivní vzpomínka a proto si lidé pamatují nebo budou pamatovat, jak se s vámi v tomto okamžiku cítili. Je důležité si uvědomit, že předání dárku je z psychologického hlediska obrovským krokem v budování vzájemných vztahů. Důležité je tedy nezapomenout, že je vhodné vybírat takové reklamní dárkové předměty, které nejsou hlavně nositeli vašeho loga, ale vybírejte takové, jejichž cílem bude své klienty a zaměstnance hlavně potěšit. Pokud takový předmět bude používán, jistě splní i svoji reklamní funkci.

Výběr reklamních předmětů

Při výběru vánočních firemních dárků platí jedno zásadní pravidlo, pokud se s nimi lidé chlubí, máte vyhráno. Dejte si proto při výběru a nákupu vánočních reklamních předmětů a dárků záležet a nekupujte je jen proto, že musíte. Jaký je tedy váš cíl ? Správně vybrat nejoriginálnější a zároveň chytrý a stylový dárek, kterým se lidé budou chtít pochlubit a zároveň ho budou rádi používat.

Mezi nejoblíbenější a nejžádanější reklamní předměty patří trička, psací potřeby, hrnečky či diáře . Jsou to reklamní předměty, které se hodí každému a zároveň jsou velmi praktické. Také jejich potisk je velmi dobře zvládnutelný a potisk vám zajistíme rychle a kvalitně. Jak už jsme několikrát zmiňovali, je ale důležité vybírat například z kvalitnějších psacích potřeb, aby je lidé ihned nevyhodili nebo se jim ihned neponičili, propisky lidé jen tak nevyhazují, pokud fungují a plní tak svoji funkci na 100%. Taková propiska je potom dárkem, který nosí lidé u sebe nebo je mají na stolech ve stojáncích a vaše firemní logo tak mají neustále na očích. 

Nebojte se nových trendů a být takzvaně "IN". Velmi oblíbenými předměty jsou např. powerbanky, flashdisky apod. Je tedy dobré také nezapomenout přemýšlet nad tím, jakou cílovou skupinu obdarováváme. Jsme samozřejmě schopni vám zajistit reklamní dárky z široké škály kategorií a zároveň společně vybrat i nejvhodnější potisk. 

5 základních tipů, jak správně vybrat vánoční firemní dárek

Pojďme si tedy shrnout na co je důležité se zaměřit a jak správně postupovat při výběru vánočních firemních dárků. Připravili jsme si pro vás 5 tipů na co určitě nezapomenout při vybírání vánočních firemních dárků. Podle čeho tedy vybírat ?

1. ORIGINALITA A NÁPAD SE CENÍ

Buďte letos originální a překvapte nevšedním dárkem. Takovým originálním dárkem jsou jistě dárkové sady , víno s logem vaší firmy nebo byste raději vybírali z našich delikates a nápojů či sladkostí ? Buďte originální a nebojte se experimentovat. Připravili jsme pro vás tři tipy na takové nevšední dárky. Podívejte se určitě na celou naší nabídku reklamních předmětů a nebo rovnou do naší vánoční sekce, kterou jsme pro vás připravili, abychom vám vybírání vánočních reklamních dárků alespoň trochu usnadnili.

 

Vánoční ozdoby, kreativní sada Produktové číslo012.146
Výroba na míru Náš TIP
Vánoční ozdoby, kreativní sada

Kreativní vánoční sada pro malé i velké kreativce. Vyrobíte si svou vlastní vánoční skleněnou ozdobu. Sada obsahuje dvě skleněné vánoční ozdoby o…

od 212,90 Kč bez DPH
Čokoládová bonboniera PYRAMIDA, 10 belgických pralinek SORINI Produktové číslo011.970
Výroba na míru
Čokoládová bonboniera PYRAMIDA, 10 belgických pralinek SORINI

Dárkovou krabičku typ PYRAMIDA, můžeme naplnit jednotlivými druhy bonbonů, nebo namixovat různými druhy. Berte prosím v potaz, že v předvánočním…

Belgická pralinka
od 77,30 Kč bez DPH

2. KVALITOU NIKDY NIC NEZKAZÍTE

Nezapomínejte, že důležitou součástí při vybírání jakéhokoli dárku je i jeho kvalita. Jak už jsme zmiňovali výše, je velmi důležité dárkem nejen příjemně potěšit a zapůsobit na své klienty či zaměstnance, ale z dalšího hlediska je velmi důležité vyvolat v lidech příjemnou vzpomínku nebo v nich zanechat příjemný dojem. Pokud jste zvolili jako dar například samotné pero, volte určitě kvalitní a značkové. Nezapomínejte, že vaše dárky o vás a vašich službách vypovídají v očích vašich klientů a zaměstnanců jistou představu.

 

Pero Parker VECTOR - modrá náplň Produktové číslo001.371
Náš TIP
Pero Parker VECTOR - modrá náplň

Kuličkové pero Vector. Jednoduché, spolehlivé a kvalitní pero, jehož design v sobě spojuje sto let tradice a zkušeností značky Parker. Součástí…

od 199,50 Kč bez DPH

3. NERISKOVAT A VSADIT NA JISTOTU SE V NĚKTERÝCH PŘÍPADECH VYPLÁCÍ

Někdy je i méně více. Jak už jsme psali, originalita se vyplácí, ale v některých případech je dobré znát hranice. Záleží velmi na obdarovávané skupině lidí, například na jejich věku, ale i zájmech atd. Určitě má cenu dát si s vymýšlením a přípravou vánočních firemních dárků práci, protože jak jsme již několikrát zmiňovali, dárky skutečně loajalitě napomáhají, ale občas se opravdu vyplácí vsadit na jistotu a neriskovat.

4. ZEPTEJTE SE A ZJISTĚTE TAK O SVÝCH ZAMĚSTNANCÍCH VÍCE

Nebojte se zeptat svých zaměstnanců, jaké mají záliby a co rádi dělají. Pokud mají rádi sport, spojte příjemné s užitečným, darujte trička s logem vaší firmy a na běžeckých závodech nebo při jiném sportu budete jako tým výborně sladěni. U nás si můžete vybírat ze spousty kvalitních klasických i sportovních modelů triček. Připravili jsme pro vás tři naše tipy na sportovní trička, které vám rádi potiskneme. Pokud vás tyto tipy zaujaly, určitě nás kontaktujte, pokud se chcete podívat na kompletní nabídku našeho textilu nebo rovnou nabídku našich triček, máme toho pro vás na našem webu mnohem více.

 

RUNNER - pánské sportovní tričko Payper
Standardní kvalita
Produktové číslo009.622 RUNNER - pánské sportovní tričko Payper

Sportovní funkční tričko s raglánovými rukávy. Slušivé a velmi oblíbené u našich zákazníků. Materiál je velmi příjemný, rychloschnoucí. Tričko je…

S M L XL XXL 3XL
od 98,20 Kč bez DPH
RUNNER dámské sportovní tričko
Standardní kvalita
Produktové číslo009.623 RUNNER dámské sportovní tričko

Sportovní dámské technické funkční tričko s raglánovými rukávy. Slušivé a velmi oblíbené u našich zákazníků. Informace o dostupnosti: trika jsou…

S M L XL
od 98,20 Kč bez DPH
JN390 dámské sportovní tričko Produktové číslo003.897 JN390 dámské sportovní tričko

Dámské prodyšné běžecké tričko James & Nicholson s výstřihem do V. Vnější materiál: 100% polyester. TRičko je rychleschnoucí, lehké a pohodlné. Má…

S M L XL XXL
od 213,70 Kč bez DPH

5. NENECHÁVEJTE NIC NA POSLEDNÍ CHVÍLI

Nechávat cokoliv na poslední chvíli se ve většině případů opravdu nevyplácí a obzvlášť, když se jedná o tak velkou událost. Přípravu a odeslání vánočních dárků rozhodně nenechávejte na poslední chvíli, mít je připravené a odeslat poštou, byste je měli nejlépe dva týdny před Štědrým dnem, aby se dostali včas do správných rukou. 

 

Naše vánoční nabídka reklamních předmětů 

Nezapomeňte si prohlédnout naši kategorii VÁNOČNÍCH DÁRKŮ a vybrat ten nejvhodnější z nich. Nezapomeňte ani na tolik oblíbené novoročenky, kalendáře či diáře. Nezapomeňte navštívit i naši sekci ZAKÁZKOVÉ VÝROBY, kde naleznete pro své klienty, zaměstnance i obchodní partnery jak praktické, tak i sladké dárky, které je určitě potěší a my vám je vyrobíme přesně na míru. Inspirujte se a vybírejte z mnoha zajímavých produktů.

 

VÁNOČNÍ DÁRKY

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

 

Přejeme vám krásné Vánoce a v Novém roce 2019 mnoho štěstí, zdraví, osobních i pracovních úspěchů.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace