Katalog
Košík 0,00 Kč
+420 770 11 05 11 Po – Pá: 8:00 – 17:00
Menu
Měna:

LUXUSNÍ ZNAČKOVÁ PERA

Začněte s reprezentací na úrovni

Nedávno jsem četla článek, ve kterém autor publikoval zajímavou statistiku na téma "ústup od psaní rukou" Sama patřím k lidem, kteří ke své práci využívají převážně klávesnici, ale přesto si nedokážu představit, že bych fungovala becz "staré dobré dvojice" propiska + papír.
Poznámky z porad, vzkazy pro kolegy, momentální myšlenky, které vás napadnou a musíte si je hned poznamenat, protože na jejich místo se derou nové a nové nápady.

Včera jsem si na ten článek vzpomněla v práci a zkusila si pro zajímavost vyjet čísla o realizovaných zakázkách na propisky s potiskem. Jaké bylo moje překvapení (i když upřímně zase tak velké nebylo), že nejsem jediná, kdo pořád ještě píše rukou :) a že propisky, ať už standardní nebo značkové stále patři k oblíbeným dárků.

Tento článek je právě pro ty z Vás, kterým psaní přináší potěšení a užívají si ho stejně jako já.

Reprezentujte svou firmu nebo udělejte malou radost praktickým dárkem jako je tradiční kvalitní pero.

Projděte si nabídku prémiových produktů od značek per Parker, Waterman a Rotring.

Vsaďte na světové značky Parker, Waterman a Rotring

Začněte psát se stylem a elegancí. Písemnictví má dlouhou a pestrou historii, můžete proto vybírat z mnoha druhů psacích per. Nabízíme psací pera plnící, kuličková a keramická. Vsaďte na světové značky Parker, Waterman nebo Rotring, vybrali jsme pro vás několik typů.

    


Pera Parker

Pera Parker proslula mezi širokou veřejností už v devatenáctém století, tyto pera byla používána několika známými a významnými osobnostmi. Například A. C. Doyle používal pera Parker při psaní povídek o Sherlocku Holmesovi, s pery Parker 51 byla 7. května 1945 podepsána konečná kapitulace Německa, která patřila generálu Dwightu D. Eisenhowerovi. Firma Parker Pen byla v roce 1962 vybrána jako výhradní dodavatel per a inkoustů do britské královské rodiny. Bytelná propiska Vám perfektně padne do ruky a s elegancí zvládne podepsat důležitou smlouvu i zaznamenat schůzku do diáře.

 


Na našem webu naleznete kompletní nabídku per Parker.

Pera Waterman

Francouzská značka Waterman pojí inovaci, luxus a eleganci více než 120 let. Lewis Edson Waterman založil společnost v roce 1883. V roce 1927 výzkumný pracovník firmy Waterman, M. Perraud, vynalezl inkoustovou bombičku. Preciznost a pečlivost při výrobě dávají dohromady jedno z nejžádanějších per. Ideální pro kreativní osobnosti.

 


Na našem webu naleznete kompletní nabídku per Waterman.

Propisky, tužky a pera Rotring

Propisky, tužky a pera německé značky Rotring poslouží především zákazníkům z technických oborů. Skvěle je uplatníte při jakémkoliv skicování, psaní i kreslení. Značka se chlubí multifunkčními, inovativními kousky. Dalo by se říct, že se jedná o kvalitu prověřenou léty. První pera spatřily světlo světa již v roce 1928 v Hamburgu. Od 60. let minulého století získaly pera, propisky a tužky Rotring věhlas mezi architekty, umělci a staly se archetypálními technickými pery. Mezi nejznámější produkty patří tužka Tikky, která byla na trh uvedeno v roce 1979. Vyznačuje se přesností a v technickém světě se stává bezkonkureční jedničkou a stává se synonemem pro ergonomickou rukojeť. Značka spolupracuje s mnoha známými jmény z oblasti architektury, umění, designu či filmu  a tím jen stvrzuje fakt, že pera a tužk ROTRING jsou tou nejlepší volbou pro jakoukoliv kreativní a technickou práci.

Na našem webu naleznete kompletní nabídku propisek rOtring.

Co mají kvalitní značková pera společného?

  • originální design,
  • příjemně se drží,
  • skvěle píší,
  • kvalitní materiál,
  • dlouhá životnost,
  • symbol stability a důvěryhodnosti

 

Vítejte ve společnosti osobností, které mění svět

Luxusní značkové propisky si v zásadě pořizují úspěšní lidé, kteří přináší společnosti něco nového, ať už v podobě inovativních myšlenek nebo zajímavých produktů. Jste jedním z nich? Začněte se reprezentovat světovou propiskou, která bude Vaší chloubou a na Vašem psacím stole vydrží léta. Propisku potiskneme Vaším jménem nebo firemní grafikou.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace