Katalog
Košík 0,00 Kč
+420 770 11 05 11 Po – Pá: 8:00 – 17:00
Menu
Měna:

Jak vybrat správnou cyklistickou lahev nebo bidon

Nejen při cyklistice, ale i při jakémkoli jiném sportu je velmi důležité dodržovat pitný režim. Proto nesmíme zapomínat na dostatečný přísun tekutin, který významně ovlivňuje nejen výkon, ale i náš zdravotní stav. Cyklistiká lahev nebo bidon je tedy velmi důležitou součástí každé výbavy na kolo. Při výběru správného bidonu je důležité dbát na tři základní parametry - objem, materiál, ze kterého je bidon zhotoven a provedení ventilu. Sportovní lahve jsou skvělým nosičem Vaší reklamy díky svým rozměrům a využití. Proto neváhejte a vybírejte z našich tipů a kontaktujte nás.

ZOBRAZIT KOMPLETNÍ NABÍDKU BIDONŮ

 

Objem dle Vašich potřeb

V naší nabídce bidonů naleznete bidony o objemu od 0,5 - 0,75 l. Vhodný objem je důležité vybírat podle toho, na jak dlouhé vyjížďky se chystáte, popřípadě při jakém počasí se nejčastěji na kolo vydáváte. Podívejte se na naše tři základní tipy bidonů o různých objemech, které v naší nabídce naleznete.

 

Zdravotně nezávadný materiál

V naší nabídce naleznete cyklolahve, které jsou vyrobené z materiálu, který neobsahuje BPA. Plastové lahve umožňují stisknout tělo lahve a zvýšit tak průtok tekutiny ventilem, což se samozřejmě hodí, pokud se potřebujete během jízdy co nejrychleji občerstvit. Velmi důležité je, aby se z lahve do nápoje neuvolňovaly látky, které škodí Vašemu zdraví, popřípadě by mohli ovlivnit chuť nápoje. 

 

ZOBRAZIT KOMPLETNÍ NABÍDKU LAHVÍ BPA FREE

 

Ventil, který dobře těsní a zároveň dobře propouští

Velkým rozdílem je u jednotlivých typů lahví jejich provedení ventilu. Pro bidony nebo-li cyklistické lahve je velmi důležité, aby bylo možné pít za použití jedné ruky a ventil uvolnit pouze stisknutím zubů. Ventil musí nejen dokonale těsnit v uzavřeném stavu, ale po otevření propustit v krátkém čase dostatečné množství tekutiny. V naší nabídce bidonů naleznete různé typy ventilů.

 

Pokud jste nevybrali z našich tipů na sportovní lahve či bidony, máme pro vás naše kompletní nabídky obou kategorií. Neváhejte a kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme s výběrem vhodné lahve pro Vaše klienty či zaměstnance. 

KOMPLETNÍ NABÍDKA BIDONŮ

KOMPLETNÍ NABÍDKA SPORTOVNÍCH LAHVÍ

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace