Menu
Měna:
Katalog
Košík 0,00 Kč
+420 770 11 05 11 Po – Pá: 8:00 – 17:00

Hrnky na kávu "TO GO" originální dárek pro

V posledních měsících se v médiích probírají jednorázové papírové kelímky a jejich negativní vliv na životní prostředí. Částčně této informační kampaně využijeme a nabízíme Vám reklamní hrnky na kávu

Jsme si však vědomi, že nabízíme produkt, který je plně nebo částečně vyroben z plastu a lze ho tak označit za neekologický. Přesto vám naše hrnky nabídneme. Není náhoda, že velké kavárenské řetězce začaly nabízet slevy pro zákazníky, kteří si přinesou vlastní nádobu na kávu a nebudou požadovat papírový kelímek. Je to jednoduché - plastový či jiný hrnek, který použijete vícekrát představuje menší zatížení, než "papírový" jednorázový hrnek k jehož výrobě se ročně pokácí mnoho zdravých stromů a spotřebují miliony hektolitrů vody. Pojďme se společně pokusit změnit tuto situaci!
 

 

Papír, který se tváří ekologicky!

 

Trendem kaváren je podávat kávu do papírových kelímků, které působí velmi ekologicky. Bohužel, pouze působí. Kelímky, které zdokonalili tak, aby tekutinu nepropouštěly a zároveň Vás nepálily v ruce, jsou k přírodě méně šetrné než jejich kolegové z plastu – a nedají se ani recyklovat.
 

Než se takový kelímek v přírodě rozloží, trvá to desítky let. A pokud si uvědomíte, že běžný spotřebitel vypije nejméně 1 kelímek kávy denně, tak se blížíme na celém světě k šílenému číslu.
 

V Británii, kde se ročně spotřebuje až 2,5 miliardy kelímků, problém řeší tak, že v kavárnách zavádějí za vydané kelímky poplatky. Cílem je, aby si lidé na nápoje nosili svoje šálky
 

 

Každý člověk může ušetřit desítky kilogramů odpadu omezením jednorázových obalů!

Hrnek TUMBLER MIX

 • Navrhněte si váš firemní hrnek na kávu, nakombinujte si firemní barvy.
 • Potiskněte si hrnek dle vašeho přání.
 • 14 základních barev pro kombinování.
 • 4 komponenty (uzávěr, víčko, kroužek, hrnek)
 • 38 416 možných barevných kombinací


  Parametry:
 • objem: 350 ml
 • průměr: 9 x 11,6 cm

   

HRNEK TUMBLER

 

4 komponenty a 14 barev. Dohromady 38 416 různých kombinací!

 

HRNEK

KROUŽEK

VÍČKO

UZÁVĚR

 

 

Potisk: 30 x 10 mm, Tampontisk

 

 

 

 


Chtěli byste také firemní hrnky na kávu? Napište nám!
 

 

Výhody termohrnku 

 • šetříte přírodu díky omezení jednorázových obalů
 • šetříte zdravá svých zaměstnanců, klientů, obchodních partnerů
 • barvy hrnku zkombinujete přesně podle vaší potřeby
 • hrnek opatřený logem je ideální nosič reklamy
 • pijete svou kávu i čaj vždy teplé a navíc s dobrým pocitem
   

Postavte se i vy za správnou věc

Pokud Vám záleží na tom, v jakém životním prostředí žijeme a budeme žít, pořiďte si vlastní firemní hrnky, do kterých si kávu necháte udělat. Nejenom, že se budete chovat více ekologicky, ale podpoříte tím i povědomí o vlastní značce, podpoříte firemní kulturu a hodnoty vaší firmy. A samozřejmě hrnek můžete využívat i jako efektivní nástroj reklamy vůči klientům, partnerům či dodavatelům.

Termohrnky, které u nás najdete, neobsahují škodlivé BPA. (Po zahřátí tekutinou neuvolňují škodliviny.) Netvrdíme, že jsou přímo ekologické, ale pořízení hrnků můžete brát jako jeden z kroků k ekologickému chování své společnosti. Vybírejte z různých barev i designů podle originálního vkusu a stylu své firmy.

 

Nabídka termohrnků


V konečném důsledku pořízením ekologických termohrnků pomáháte zachovat v naší krajině zelené louky, lesy se stromy, čistý, voňavý déšť i ryby v potoku. Pojďte i Vy tímto malým krůčkem změnit svůj přístup k přírodě, a zachraňte tak vědomě kousek naší planety.

Chtěli byste také firemní hrnky na kávu? Napište nám!

Soubory ke stažení : Hrnky TUMBLER

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace